YENİ DEFTERDARA MALİ MÜŞAVİRLERDEN ZİYARET

DSCF1968

Son Defterdarlar kararnamesi ile Siirt Defterdarı iken Osmaniye Defterdarlığına atanan  Niyazi Özkaya görevine başladı.

     Osmaniye Mali Müşavirler Odası Yönetim kurulu üyeleri bu vesileyle  yeni göreve başlayan Niyazi Özkaya’ ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Oda Başkanı ,yönetim ,disiplin ve genel kurul üyelerinden oluşan bir heyetle ziyarete gelen Mali Müşavirler odası heyeti adına konuşan Oda Başkanı Mustafa Fettahlıoğlu “Osmaniye maliye camiamızın başına gelen yeni Defterdarımız Niyazi Özkaya beye Osmaniye’ deki görevine hoş  geldiniz diyoruz. Sayın Defterdarımızın döneminde de daha önceden olduğu gibi Mali Müşavir camiası ile Vergi idaresi arasındaki güzel ilişkilerin artarak devam edeceğini temenni ediyoruz. Meslek mensupları olarak bu konuda üzerimize düşen görevleri ziyadesiyle yerine getireceğimizi taahhüt ediyoruz “ dedi.

     Defterdar Niyazi Özkaya ise “ Göreve başladığımın ilk günlerinde bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Mali Müşavirler Odası yöneticisi arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Osmaniye ‘de güzel hizmetler yapmanın önemli unsurlarından birisi de şüphesiz Mali Müşavir meslek  mensuplarımızın katkıları olacaktır.İnşallah ele ele vererek Osmaniyemizde güzel hizmetleri sürdüreceğiz “ dedi .

      Aslen Nevşehir’ li olan Yeni Defterdarımız Niyazi Özkaya, Maliye teşkilatlarının çeşitli birimlerinde bulunduktan sonra 2.5 yıldır Siirt Defterdarı  olarak görev yapıyordu.Hasan KILIÇ