VALİ YILMAZ, ŞEHİT ASKERİN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Yılmaz, Şehidimizin Ailesine  Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti. Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehidimize, Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun” dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimiz Piyade Er Bahittin Ablak’ın Ailesini Evlerinde Ziyaret Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 05.04.2004 tarihinde şehit olan Piyade Er Bahittin Ablak’ın ailesini evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Ziyarette Garnizon Komutanı Topçu Albay Hakan Kocabaş da yer aldı. Ziyaret sırasında Şehidimiz için Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

        Ziyaret sırasında Şehidimizin Ailesinin hatırlarını sorarak bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, Şehidimizin Ailesine  Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti. Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehidimize, Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.”diye konuştu.

        Şehidimizin Ailesi, ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Garnizon Komutanı Topçu Albay Hakan Kocabaş’a ziyaretleri için teşekkür etti.

Valilik basın