Vali Oduncu’dan Tapu ve Kadastro müdürlüklerine ziyaret

ortak foto

Vali Dr. Mehmet Oduncu, Tapu İl Müdürlüğü ve Kadastro İl Müdürlüğü’nden brifing aldı. Brifinglerde Vali Yardımcısı Ali Çağlar da hazır bulundu.

İlk olarak Tapu İl Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Oduncu, İl Müdürü Mehmet Akçul ve Müdür Yardımcıları tarafından karşılandı. Müdürlüğün birimlerini ziyaret eden Vali Oduncu, işlem sırası bekleyen vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra Vali Dr. Mehmet Oduncu’ya İl Müdürü Mehmet Akçul tarafından brifing verildi. İl Müdürü Akçul, Tapu Müdürlüğü’nün personel durumu, yapılan iş ve işlemler hakkında bilgi vererek, Müdürlük olarak herhangi bir sorun ve ihtiyaçlarının bulunmadığını söyledi. Vali Oduncu, verilen brifing için İl Müdürü Mehmet Akçul’a teşekkür ederek Kadastro İl Müdürlüğü’nden brifing almak üzere Tapu İl Müdürlüğü’nden ayrıldı.

Programının devamında Kadastro Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Dr. Mehmet Oduncu, İl Müdürü Mustafa Tok tarafından karşılandı. İl Müdürü Mustafa Tok, sunduğu brifingde, Müdürlüğün çalışmaları, personel durumu hakkında bilgi vererek, Osmaniye’de kadastro gerçekleşme oranının yüzde 100 olduğunu söyledi. Vali Oduncu, brifingin ardından, İl Müdürü Mustafa Tok’a verdiği bilgiler için teşekkür ederek, Kadastro İl Müdürlüğü’nden ayrıldı.

Valilik Basın