Ulaşlı Mahallesi Muhtar Adayı Hüseyin Kara: “Ulaşlı’ya Hizmet İçin Gelin Birlikte Çalışalım”

HÜSEYİN KARA

Osmaniye’nin ULAŞLI Mahallesi muhtar adayı iş adamı Hüseyin KARA, mahalle sakinlerine özledikleri en güzel hizmetleri sunmak için aday olduğunu belirterek: ”Takdir saygıdeğer mahalle sakinlerimizindir. Yüce Allah’ın izni ve onların teveccühleri ile muhtar seçilirsem enerjimi ve tüm imkanlarımı gecemi gündüzüme katarak mahalleme hizmet için harcayacağım” dedi.

Yerel yönetimlerde muhtarların  halkla iç içe yaşayan, onların sorunlarını en iyi bilen insanlar olduğunu ifade eden Hüseyin Kara, 5 yıllık görev süresinde ekibi ile yapacağı hizmetlerle Ulaşlı Mahallesinin çehresini değiştirerek Osmaniye’nin örnek mahallesi haline getireceğine inandığını söyledi.

1961 Yılında Ulaşlı Mahallesinde dünyaya geldiğini belirten Hüseyin KARA, yaklaşık 20 yıldır Yeni Çarşı Saat Kulesi karşısında BUĞRA Tavukçuluk adı ile “Halka hizmet; Hakka hizmettir” prensibi ile halka esnaf olarak hizmet verdiğini söyledi.

VATANDAŞLA DEVLET ARASINDA HİZMET KÖPRÜSÜ OLACAĞIM

Evli 4 çocuk babası olan lise mezunu Hüseyin KARA, muhtarlığın vatandaşla devlet arasında bir iletişim merci olduğunu belirterek, “Benim amacımda bu köprüyü mahalleme hizmet konusunda kullanmaktır. Bunu da azalarımla ve mahalle sakinlerimizle el ele gönül gönüle vererek başaracağımıza yürekten inanıyorum.Kısacası mahalleme en güzel hizmete adayım.Destek mahalle sakinlerimizden, hizmet atağı da benden” şeklinde konuştu.Hasan KILIÇ