TÜMSİAD, yeni hizmet binasında

tümsi

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şubesi yeni yerine taşındı. Mayıs 2010 yılından beri Şirinevler Mahallesi 24 Kasım Anadolu Lisesi karşısındaki dernek binasında hizmet veren TÜMSİAD Osmaniye Şubesi, Devlet Bahçeli Bulvarı 2. Etaptaki yeni yerine taşındı.

Hedeflerinin Osmaniye’ye hizmet olduğunu belirten TÜMSİAD Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, yeni yerine taşınan derneğin daha güzel ve daha kullanışlı bir mekanda Osmaniyelilere hizmet vereceğini söyledi.

Osmaniye’nin gelişmesi ve kalkınması için çalışma yaptıklarını ifade eden Özkardeş, “Dernek binamızın biraz şehir dışında olduğu yönünde eleştiri alıyorduk. Hizmet binamızın şehrin merkezinde olması yönünde yoğun talepler vardı. İşadamlarımıza daha yakın olmak, onların bize daha kolay ulaşmasını sağlamak için yeni yerimize taşındık. Artık daha geniş bir mekanda çalışmalar yapacağız. TÜMSİAD, Osmaniyelilerindir. Hizmet binamız herkese açıktır. İsteyen İşadamlarımız ve Osmaniyeliler yeni yerimizdeki toplantı salonu ile diğer imkanlardan istedikleri zaman ücretsiz olarak faydalanabilir” dedi.

Devlet Bahçeli Bulvarı 2. Etaba taşınan TÜMSİAD Osmaniye Şubesi’nin önümüzdeki günlerde çeşitli meslek grupları ve sivil toplum kuruluşlarının toplantılarına ev sahipliği yapacağı bildirildi.

Ali Celal KAYMAK