Tümsiad, Kadir Kara’yı Kutladı

başkanTüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şubesi Yönetim Kurulu, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’yı ziyaret etti.

Başkan Kadir Kara’yı ziyaret eden TÜMSİAD Başkanı Murat Özkardeş, yeniden başkan seçilmesinden dolayı hayırlı olsun dileklerini ileterek görevinde başarılar diledi. Başkan Kara’dan seçim öncesi kamuoyu ile paylaştığı projelerin hayata geçirilmesini beklediklerini söyleyen Özkardeş, “Yeni dönemde de hayırlı ve güzel hizmetlere imza atmanızı bekliyoruz” dedi.

TÜMSİAD Osmaniye Şubesi’nin ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Kadir Kara, şehirdeki sivil toplum kuruluşları ile yeni dönemde de istişare ve işbirliğine devam edeceklerini belirtti. Kent Konseyi’ni daha aktif hale getireceklerini söyleyen Başkan Kara, “Seçim öncesi taahhüt ettiğimiz projeleri öncelik sırasına göre bir bir hayata geçireceğiz” dedi. Başkan Kara, “Geçmiş dönemde Osmaniye’nin büyümesi, gelişmesi ve dönüşmesi için gayret gösterdik. Yeni dönemde de bu özeni ve gayreti daha da arttırarak Sivil Toplum Kuruluş’larının görüşlerini, önerilerini de alarak, Osmaniye’yi daha ileriye taşıma düşüncesi içerisindeyiz” diye konuştu.

Ali Celal KAYMAK