Sanata Destek Olan Başkana Plaket

ekmekOsmaniye Ozanlar Şairler Yazarlar Derneği (OŞYAD) tarafından bu yıl 17’ncisi düzenlenen Ekmek Ödüllü Şiir Yarışması’nda katılan şairler Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ın misafiri oldu.

Başkan Tarhan, Belediye Aşevi’nde öğle yemeği öncesi yaptığı konuşmada, Türkiye’nin değişik illerinden gelen şairleri Kadirli’de ağırlamaktan dolayı memnuniyetini ifade ederek, tarihin yaşadığı Osmaniye’nin tanıtımı açısından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yarışmada emeği geçen OŞYAD Başkanı Mustafa Bardak ve yönetim kurulu üyelerine başarılı çalışmalar dileğinde bulundu.

OŞYAD Başkanı Mustafa Bardak ise her yıl geleneksel olarak düzenledikleri yarışmaya katılan ve destek verenlere teşekkür ederek, kendilerini en güzel şekilde ağırlayarak örnek bir ev sahipliğinde bulunan Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a teşekkür etti.

OŞYAD Başkanı Mustafa Bardak ve yönetim kurulu üyeleri günün anısına Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a plaket ve çeşitli hediyeler verdiler.

Osmaniye ve Kadirli’de olmaktan dolayı memnuniyetini ifade eden şairler de Türkiye’de tek olan ekmek ödüllü şiir yarışmasına her yıl katılacaklarını söylediler.Menderes ÖZAT