Osmaniye Şanlıurfalılar Sıra Gecesine Start Verdi

IMG_4141

Osmaniye Şanlıurfalılar Derneği, geleneksel hale getirdiği Sıra Geceleri’ne yeniden start verdi. Şanlıurfalılar Derneği’nin ilk Sıra Gecesi konukları ise basın mensupları oldu.
Büyük ilgi gören Geceye Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gökan Erkmen, Yedi Ocak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bahri Çolpan yanı sıra Özgür ide gazetesi sahibi İlhan Vayıs,Çardak Medya Müdürü  Aynur Boz , Haber tanık Gazetesi sahibi Resul Özdil, Edde Demokrasi Gazetesi Temsilcisi Murat Boz, Medya Gazetesi Sahibi İlyas Kör, TRT Osmaniye Temsilcisi  Muhammet Emin Arbağı ve ORT TV Müdürü Çagatay Öner katıldı.
2013-2014 sezonunun faaliyetlerine start verdiklerini bildiren Osmaniye Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Mehmet Gündüz, “Yaz sezonunda verdiğimiz aradan sonra bu gece ile birlikte Sıra Geceleri’ni yeniden başlatıyoruz. Yeni sezonun ilk programını da basın mensupları ile yapmayı uygun gördük. Çünkü basın mensuplarının çok büyük desteğini görüyoruz. Biz de onlara hem teşekkür etmek hem de onları ağırlamak istedik. Çünkü Sivil Toplum Kuruluşları  bir yere gelmişse, mutlaka basının desteği ile gelmiştir. Bir şehir bir yerlere gelmişse yine basının gücü ile gelmiştir. Basının gücü hiçbir şekilde tartışılamaz. Ben derneğim adına Osmaniyeli basın mensuplarına teşekkür ediyorum” dedi.

Dernek olarak bugüne kadar birçok faaliyetlerde bulunduklarını da belirten Başkan Gündüz, “Kış sezonunun başlaması ile birlikte bundan sonra her 15 günde bir dernek binamızda Sıra Gecesi düzenleyeceğiz. Bu gecemize teşrif ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Murat Boz