Osmaniye dev açılışa hazır

AK Parti Seçim Bürosu açılıyor

30 Mart yerel seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanan AK Parti Osmaniye teşkilatı seçim bürosu açılışı için hazır. Orman ve su işleri bakanı Veysel Eloğlu’nun da katılacağı dev açılışın, görkemli ve coşkulu geçmesi bekleniyor.

AK Parti Osmaniye Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Mustafa Yılmazer’den alınan bilgiye göre; AK Parti seçim bürosunun açılışı 14 Şubat 2014 Cuma günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek. Açılışını yapacakları seçim bürosunun AK Parti binasının da bulunduğu Akyar Caddesi’nde olduğunu belirten Yılmazer, açılışa AK partiye gönül verenlerle birlikte, tüm Osmaniyelilerin davetli olduğunu belirtti.

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Osmaniye Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, “Osmaniye’de seçimi kazanacağımızın işareti olan önemli adımlardan birisini, seçim büromuzu açarak gerçekleştiriyoruz. Osmaniye’nin değişimi arzu ettiğini ve Ak belediyeciliğe kavuşmak için heyecanla 30 Mart’ı beklediğini görüyoruz” diye konuştu. Osmaniye’nin kaderini değiştirecek projelerin hazırlıklarını, alanında uzman olan teknik heyetlerle ve ilgili bakanlıklarla koordine ile sürdürdüklerini ifade eden Gürbüz, 1 Mart tarihinde yapılacak vizyon ve proje tanıtımı programıyla bunları Osmaniye kamuoyu ile paylaşacaklarını dile getirdi. ‘Osmaniye halkının içi rahat olsun’ diyen Gürbüz, “Osmaniye belediyesine güven, şehrimize hizmet ve insanlarımıza umut kazandıracağız” dedi.

Haber Merkezi