Osmaniye Belediye Meclis üyeleri ile İl Genel Meclis üyeleri, İl Seçim Kurulundan mazbatalarını törenle aldılar.

akOsmaniye Belediye Meclis üyeleri ile İl Genel Meclis üyeleri, İl Seçim Kurulundan mazbatalarını törenle aldılar.

30 Mart 2014  Pazar günü  yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde 5 yıl süre ile Osmaniye Belediye Meclis üyeliğine Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ)’den seçilen 12 kişi ve İl Genel Meclis üyeliğine seçilen 3 kişi,  İl Seçim Kurulundan mazbatalarını aldılar.

Mazbata töreninde Ak Parti İl Başkanı Emir Arslantaş, Merkez İlçe Başkanı Sait Kiraç ve İl Kadınlar Kolu Başkanı Zekiye Yılmazer (Yeni Belediye Meclis üyesi)  de hazır bulundu.

ARSLANTAŞ İLE KIRAÇ  :”HAYIRLI HİZMETLER YAPMAYI NASİP EYLESİNİ”

 İl Başkanı Av. Emir Hasan Arslantaş ile Merkez İlçe Başkanı Sait Kıraç,  “Cenabı Allah, Memleketimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin inşallah” diyerek belediye meclis ve il genel meclis üyelerini kutladılar.

İL GENEL MECLİS ÜYELERİ: 1- İsmail KAYA, 2- Mehmet ALTUN, 3- Zafer YANBAK

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ:1- Emine Erdal KALYONCU, 2- Necati OKUR,  3- Zekiye YILMAZER, 4- Muzaffer ÇUHADAR, 5- Ahmet KARAKURT, 6- İlhan KARATAŞ,7- Veysel EDEBALİ, 8- Murat YİĞİT, 9- Kazım ERSOY,10- Hasan ACAR, 11- Mahmut ERGEZ,  12- Habit KAYA

“HER ŞEY OSMANİYE İÇİN”

AK PARTİ İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri, 5 yıllık görev süresince Osmaniye’ye en güzel hizmetleri sunmanın çaba ve gayreti içinde olacaklarını belirterek, “HER ŞEY OSMANİYE İÇİN” dediler.HASAN KILIÇ