OKÜSEM ve YDY işbirliğinde kurs açılıyor

okü

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OKÜSEM) ve Yabancı Diller Yüksekokulu (YDY) işbirliğiyle, 2014 Eylül Hedefli Yaz Dönemi YDS Kursu açılıyor.

Kursun içeriği hakkında bilgiler aktaran OKÜ Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ceyhun Yükselir kursun, dilbilgisi (30 saat), kelime bilgisi (30 saat), okuduğunu anlama (40 saat), soru çözüm teknikleri (40 saat) ve deneme sınavlarından oluşacağını belirtti. “Kursumuz 5 Mayıs’ta başlayacak ve 4 Eylül 2014 tarihine kadar devam edecek” diyen Yrd. Doç. Dr. Ceyhun Yükselir, kurs ücretinin Üniversite dışından katılımlarda 1000 TL, Üniversite içinden katılımlar (personel ve öğrenci) için ise 900 TL olarak belirlendiğini de aktardı.

2014 Eylül Hedefli Yaz Dönemi YDS Kursu için başvuruların 2 Mayıs 2014 Cuma gününe kadar OKÜSEM tarafından alınacağını belirten OKÜ Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ceyhun Yükselir, “Bölgenin en iyi YDS Hazırlık eğitimini vermeye kararlıyız. Bunun için gerekli olan bilgi ve birikime sahip öğretim elemanlarımız ile Osmaniye’nin ve çevre illerin bu husustaki taleplerini karşılayacağız. İlgilenenler gerekli bilgileri http://www.osmaniye.edu.tr internet adresinden veya 0 (328) 827 10 00 / dahili 2632 numaralı telefonlardan alabilirler” dedi.

Haber Merkezi