OGİAD Gıda Komisyonu, ANSİFED Gıda İş Geliştirme Platformuna katıldı

bire

Osmaniye Girişimci İşadamları Derneği  (OGİAD) Gıda Komisyonu üyeleri Akdeniz Sanayici Ve İşadamları Derneğinin (ASİAD) Ev sahipliğinde gerçekleştirilen Anadolu Sanayici Ve İş adamları  Federasyonunun  (ANSİFED) düzenlediği Gıda İş Geliştirme Platformunda işadamlarıyla buluştu.

GIDA İŞ GELİŞTİRME PLATFORMUNUN ÇOK VERİMLİ GEÇTİ

OGİAD Gıda Komisyonu Başkanı Ahmet Vefa Yargıcı, 11 İl’den 37 TUSKON üyesi işadamı derneğinin bünyesinde faaliyet gösteren Gıda Sektörünün temsilcileriyle gerçekleştirilen Gıda iş geliştirme platformunun çok verimli geçtiğini kaydetti.

YARGICI : ” EKONOMİNİN CANLANMASINA ZEMİN HAZIRLIYORUZ”

Programda karşılıklı ikili iş görüşmelerinin yapıldığını katılımcıların açılan standları gezme imkanı bulduklarını kaydeden Yargıcı, yeni pazarları tanıma, sektördeki  yenilik ve gelişmeleri takip etme adına önemli imkanlar ve fırsatlar bulduk. Bu fırsatları ve imkanları iyi değerlendirerek beldemizde bulunan işadamlarımızla dışa açılım ve yeni pazarlar bulma çalışmalarımız devam edecek. Bu tür fuarlar ve iş geliştirme programları beldemizde bulunan işadamlarımızın ufkunun gelişmesine dış pazarlara açılımın sağlanmasına ve ekonominin canlanmasına zemin hazırlanmaktadır” dedi

Yargıcı,”OGİAD üyesi işadamlarımızla katıldığımız gıda iş geliştirme platformunda üyelerimiz kendi alanlarındaki sektörde faaliyet gösteren firma yetkilileriyle görüşme imkanları buldular.

Forumda açılan standları gezerek yeni ürünleri ve sektördeki gelişmeleri yakından görme fırsatı elde ettiler” dedi.Hasan KILIÇ