Mhp’nin Aday Tanıtımı Büyük İlgi Gördü

ORTAK FOTO

MHP, 30 Mart 2014  yerel seçimlerine mevcut belediye başkanları  ile birlikte Düziçi ilçesinde Muhammet Kaya, Hasanbeyli  ilçesinde  Alpaslan Koca, Böcekli Beldesinde:   Doğan Öztürk ve  Atalan Beldesinde de   Süleyman Yıldırım ile katılıyor.

  MHP Osmaniye’de il Belediye başkan adayından sonra Toprakkale’nin dışında kalan ilçe ve belde belediye başkan adayları açıklandı.

MHP il binasında yapılan toplantıya partililerin ilgisi büyük oldu. MHP Merkez İlçe Başkanı Ali Fuat Kardaş’ın konuşmasından sonra kürsüye gelen MHP İl Başkanı Fahri Kuyulu, şunları söyledi:

 “ 30 Mart 2014 tarihinde Mahalli İdareler Seçimleri yapılacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye’de tüm seçim çevrelerinde kendi adaylarıyla bu demokratik yarışa katılacaktır. Seçimlerde  en iyi sonucu almak için bütün imkan ve kaynaklarını seferber edecektir.Çünkü  Mahalli İdareler Seçimlerinin siyasi tercihlerin üstünde,farklı anlamlar, ayrı değerler taşıdığına inanıyoruz.
Bu seçimler Türkiye’nin kaderini etkileyecek, geleceğini belirleyecek, milli varlık ve birliğini şekillendirecektir. “Bu zillete ve baskıya artık yeter diyeceğimiz gün 30 Mart 2014 günüdür. O gün küresel güçlerin işbirlikçilerine, milli ve manevi değerlerimize saldıranlara dur diyeceğimiz gündür. Milliyetçi Hareket Partisi için Mahalli İdareler seçimlerinin anlamı budur. Varlığımızın bekası için.Türk devletinin bölünmez bütünlüğü için.Türk Milletinin bu coğrafyada var ettiği bin yıllık kardeşliğimizi devam ettirmek için; Hiç kimsenin geçmişini sorgulamadan,nasıl yaşaması gerektiğini dayatmadan geleceğe yürümek isteyenlerle ellerimizi ve yürkelerimizi birleştirmek istiyoruz” diyen Fahri Kuyulu, “Açıklayacağımız adaylarımızın isimlerine takılmayınız. Onlar, Irak’ı işgal eden ABD askerlerine dua değil, beddua edecek, nefretini gösterecek Müslüman Türk yüreği taşıyan, onurlu insanlardan herhangi birileridir. Onlar, ”Önce Ülkem ve Milletim” diyen Genel Başkanımızın memleketinde, sizlerin milli vicdanına teslim ettiğimiz kardeşlerimizdir. Kadirli’de Dr.Ömer Tarhan ile yolumuza devam edeceğiz.Düziçi ilçemizde Sayın Muhammet Kaya, Hasanbeyli İlçemizde Sayın Alpaslan Koca, Böcekli Beldemizde Sayın Doğan Öztürk, Atalan Beldemizde Sayın Süleyman Yıldırım aday olmuşlardır” dedi.

      Kuyulu, Genel Merkezin 2.etap aday açıklama toplantısının da  2 Kasım 2013 tarihinde Kayseri’de yapılacağını bildirdi. Mehmet ÇILDIR