Kılıç Ticaret’te 23 Nisan coşkusu yaşandı

kılıççKılıç Ticaret’in düzenlediği 23 Nisan çocuk bayramına özel ödüllü satranç turnuvası sona erdi. İki kategoride (Minikler ve küçükler) olarak düzenlenen yarışmada çocukların heyecanlı dakikalar geçirdiği kıyasıya mücadeleler yaşandı.

Kılıç Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Ukayl KILIÇ, son yıllarda kentimizde ve ülkemizde satranç sporunda patlama yaşanmaktadır. Satranç sporunun yaygınlaşması ülkenin gelişmişlik düzeyinin göstergesidir. Bizde bu nedenle böyle bir turnuva düzenledik şeklinde konuştu.

Ukayl KILIÇ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel olarak düzenlediğimiz satranç turnuvasına katılımın yoğun olması bizleri memnun etmiştir çocuklarımızın bayramında onları sevindirmek onlarla birlikte olmak adına düzenlediğimiz etkinlik umarım amacına ulaşmıştır diye konuştu.

Ukayl KILIÇ yarışmanın turnuvasının 19-20 Nisan saat 9.00’ da 7 Ocak İlkokulunda başladığını belirterek çocuklarımızın bayramında da finalini mağazamızda yaparak çocuklarımızla birlikte eğlendik, onlarla birlikte bayramlarını kutladık dedi.

KILIÇ, konuşmasını bugün özel bir gün önümüzdeki süreçte çocuklarımızla birlikte daha güzel etkinliklere imza atacağız. Turnuvaya katılan tüm öğrencilerimizi göstermiş oldukları başarı ve centilmenlikten dolayı kutluyorum diye tamamladı.

Turnuva sonunda dereceye girenlere BELLONA ürünlerinden Baza, BELLONA yastık, BELLONA Uyku seti, BELLONA Yorgan, Satranç Takımı, Grundig tablet, Madalya, Müzik seti, Bisiklet gibi birçok hediyeler verildi.

İbrahim SEYREK