Kadir Kara’ya sevgi seli

kadir kara

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmaniye Belediye Başkan Adayı Kadir Kara, Salı Kapalı Semt Pazarı’nda esnafları gezdi ve alışverişe gelen vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle gezileri, sanayi ve çarşı esnafı ziyaretleri ile vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Kadir Kara, bu kez de Salı Pazarı esnafıyla kucaklaştı.  Pazar esnafını tek tek ziyaret eden Başkan Kara, esnafın sorun ve önerilerini dinlerken, alışveriş yapan vatandaşlara ve esnafa da Türk Kahvesi ikram ederek sohbet etti.

Başkan Kadir Kara, pazar esnafı ve alışveriş yapan halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yüzündeki tebessüm, gönlündeki insan sevgisi ve Osmaniye’ye hizmet sevdası ile Osmaniye halkının büyük beğenisini toplayan Başkan Kara, halkın yoğun ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kara, “Pazarcı esnafımız sabahın erken saatlerinde tezgâhlarını kurarak Osmaniye halkımıza hizmet etmenin gayreti içerisindeler. Halkımıza en ucuz ve en taze meyveyi, sebzeyi sunmak için çalışıyorlar. Allah hepsinden razı olsun. Bizler de yerel yönetim olarak her zaman Dernek Başkanımız Ömer Çalışkan ve esnaflarımız ile birlikte istişare içerisinde olduk. Sıkıntılarını gidermeye, çalışma şartlarını kolaylaştırmaya çalıştık. Bundan sonra da Allah nasip eder, hemşehrilerim teveccüh gösterirlerse yine birlikte diyalog ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Tüm pazarcı esnafımızın ve Osmaniye halkımızın desteğini bekliyorum” şeklinde konuştu.

Osmaniye Semt Pazarları Dernek Başkanı Ömer Çalışkan ise yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Kadir Kara’ya teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Kadir Kara, daha sonra vatandaşlarla kucaklaştı ve onların hayır dualarını aldı. Kara, Salı Pazarı’ndan büyük bir moral ile ayrıldı. Başkan Kadir Kara’ya ziyaretinde MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri Kuyulu ve Osmaniye Semt Pazarları Dernek Başkanı Ömer Çalışkan da eşlik ettiler.

Ali Celal KAYMAK