Gürbüz, Seçimi Yorumladı

gürbüzAk Parti Osmaniye Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Gürbüz, seçim sonuçlarının belli olmasının ardından bir mesaj yayınladı.

Mesajında Osmaniyelilere teşekkür eden Mehmet Gürbüz, yeniden Osmaniye Belediye Başkanı seçilen Kadir Kara’yı tebrik ederek başarılar diledi.

30 Mart yerel seçimlerinde ortaya çıkan sonuca herkesin saygı duyması gerektiğini söyleyen Gürbüz, “Milletimiz iradesini ortaya koymuş ve takdirini de yapmıştır. Söz milletin sözü, karar milletin kararıdır. Bize ve herkese düşen bu sonuca saygı duymaktır. Seçim sürecince biz hep kim kaybederse kaybetsin. Osmaniye kaybetmesin dedik. Önemli olan bizim kaybetmemiz değil, Osmaniye’nin kazanmasıdır“ diye konuştu.

Ak Parti tarafından Osmaniye Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesinin kendisi için onur vesikası olduğunu ifade eden Gürbüz, “Başta Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere milletvekillerimize ve tüm parti teşkilatımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni Osmaniye hedefi ile bir seçim çalışması yürüttük. Parti yöneticilerimiz, gençlik ve kadın kollarımız, Belediye ve il genel meclis üyesi adayları ile birlikte el ele, gönül gönüle vererek bir ve beraber olduk. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Belediye Başkanlığı seçiminde birlikte yarıştığımız diğer partilerin adaylarına da teşekkür ediyorum.”dedi.

Osmaniyelilere seçim sürecinde gösterdikleri ilgi sevgiden dolayı teşekkür eden Ak Parti Osmaniye Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, yeni seçilen tüm belediye başkanları ile belediye ve il genel meclis üyelerine hayırlı olsun dileyerek başarılar diledi. Hasan KILIÇ