Gazetecilerden Ahde Vefa

gazeteciler

Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Yeni Kadirli Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Uysak’ı evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Kaya, ziyarette yaptığı konuşmada, yerel olarak yayımlanan Yeni Kadirli Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Uysak’ın mide rahatsızlığı nedeniyle birkaç gün önce Özel 7 Mart Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındığını belirterek, “Sayın Uysak, ilçede gazetecilik görevini icra eden deneyimli meslektaşlarımızdan birisidir. Rahatsızlığı başta ailesi, sevenleri olmak üzere biz meslektaşlarını da üzmüştür. Umarız en kısa sürede sağlığına kavuşur ve tekrardan görevinin başına döner, kendisine Allah’tan şifalar diliyorum” diye konuştu.

Belediye Basın Yayın Müdürü Haluk Balcılar, Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Yönetim kurulu üyesi Ethem Kundakcı, Özgün Gazetesi Sahibi Mehmet Demir ile birlikte Anadolu Ajansı Muhabiri Menderes Özat, meslektaşları Uysak’a geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, sağlık dileklerinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mustafa Uysak ise, “Yaşadığım sağlık sorunu dolayısıyla arayan, gelen ve soran herkese teşekkür ediyorum. Meslektaşlarımın bu nazik ve anlamlı ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Her geçen gün daha iyiye gidiyorum” dedi.             Menderes Özat