Gala’da Muhteşem Bir Kır Düğünü

GALA

Osmaniye’nin tanınmış sevilen ailelerinden emekli öğretmenler NECLA-MEHMET DELİER çifitinin beyefendi tasarımc ı uzmanı oğulları OSMAN DELİER ile Antalya’nın tanınmış sevilen ailelerinden ESMA-MUHAMMER GÜVEN Ailesinin sevgili kızları tasarım uzmanı  Antalya güzeli EZGİ GÜVEN, “Evliliğe kutsallık veren aşktır” düşüncesinden hareketle evlenerek bekarlığa veda ettiler.

          İlk düğün törenini 7 Eylül 2013 Cumartesi akşamı kız ailesinin memleketi Antalya’da Turizm ve Otelcilik Lisesi Uygulama Oteli’nde yapan EZGİ&OSMAN DELİER çifti, ikinci düğünü ise baba ocağı Osmaniye’de 14 Eylül 2013 Cumartesi günü akşamı GALA’da yaptılar.

     Osmaniye GALA Sosyal Tesislerinde düzenlenen kır düğününe kol kola gelen EZGİ&OSMAN Çiftinin son derece mutlu ve heyecanlı oldukları dikkati çekti.Davetlilerin alkış yağmuru altında  sahneye gelen çiftler ilk danslarını romantik müzik eşliğinde yaparken birbirlerine iyice sarılarak ve bir şeyler anlatarak heyecanlarını yenmeye çalışıyorlardı.

DELİER ve GÜVEN Ailesinin örnek misafirperverlik sergilediği kır düğününde her iki aileyi de başta yakın komşuları olmak üzere dostları ve milli eğitim camiasının mensupları ve gençler yalnız bırakmayarak sevinçlerine ortak oldular.

Mutlulukları gözlerinden okunan çitf sahnede oynarken yakınları da yalnız bırakmadılar.Onlarla birlikte bol bol oynayarak düğüne ayrı bir coşku kattılar.

DELİER ve GÜVEN Aileleri kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm konu komşu ve dostlarına TEŞEKKÜR ettiler.

BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR

Biz de basın olarak; göz bebeği evlatlarının mürüvveti için ellerinden gelen her fedakarlığı sonuna kadar esirgemeyen DELİER ve GÜVEN Ailelerini  kutluyor, evliliğin kutsallığına inanarak dünya evine giren ESMA-OSMAN DELİER çiftini de sağlık, huzur, sevgi ve hoşgörü dolu bir yaşam sürecinde bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.HASAN KILIÇ