Chp Belediye Başkan Adayı Haydar Aktürk: “Katılımcı Belediyeciliği Biz Getireceğiz”

ort

CHP Osmaniye Belediye Başkan Adayı Mimar Haydar Aktürk uydu kanallarından Osmaniyem Radyo Televizyonu’nda “Seçim 2014” adlı programın canlı yayın konuğu oldu.

Moderatörlüğünü Çağatay Öner  ve Ahmet Yılmaz’ın üstlendiği programda CHP Osmaniye Belediye Başkan Adayı Mimar Haydar Aktürk  gerçekleştirmek istediği  projeleri anlattı.

CHP Osmaniye Belediye Başkan Adayı Mimar Haydar Aktürk konuşmasında “ Beş yıldır belediye başkanı olmak için çaba harcıyorum. Artık belediye başkanı olacağıma inanıyorum. Bunun en iyi göstergesi Cumhuriyet Mahallesinde yaptığımız açık hava toplantısıydı. Ben Osmaniye sevdalısı olarak bu şehre hizmet etmek istiyorum. Ben belediye başkanı olduğumda makam odasının kapısını söktüreceğim. Halkın belediye ile iç içe olmasını istiyorum. Katılımcı belediyeciliği biz getireceğiz.  Biz Osmaniyeli vatandaşlarımızın değişimden yana olduğunu gördük. Artık partiler Osmaniye halkının tercihleri önünde engel değil. Partizancı değil akılcı davranıyorlar. Bu şehrin geleceğini düşünüyorlar.”dedi.

 “Siyasette Başkasını Karalayarak Prim Yapma Devri Bitti

Moderatör Çağatay Öner’in “ Son dönemde Osmaniye’de gerçekleşen siyasi olaylar için ne söylemek istersiniz ?” sorusuna CHP Osmaniye Belediye Başkan Adayı Mimar Haydar Aktürk “ Siyasette başkalarını karalayarak prim yapma devri bitti. Ayrıca ben siyasette bu tür olaylara, karalamalara karşıyım. Seçim  bittiğinde hepimiz Osmaniye’de yüz yüze bakacağız. Ne biz de, ne de başka partilerde böyle olaylar olmasını istemiyoruz” dedi.Haber merkezi