Başkandan Meclis Üyelerine Plaket

DSC_3358

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, yaklaşık 5 yıl birlikte çalıştığı MHP, AKP ve CHP’li Belediye meclis üyelerine teşekür plaketi takdim etti.

Başkan Tarhan, öğle yemeğinde biraraya geldiği meclis üyelerine yönelik yaptığı teşekkür konuşmasında, Kadirli’ye hizmet anlamında herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirdiğini belirterek, çok önemli hizmetlerin Kadirli’ye kazandırıldığını söyledi.

Demokrasinin güzelliklerinden birisi olarak gördüğü tüm meclis üyeleri ile birarada bulunmaktan dolayı memnuniyetini ifade eden Başkan Tarhan, “5 yıl süreyle Kadirli’nin gelişimine katkıda bulunmak için hep birlikte çalıştık. Kadirli halkına en güzel hizmeti vermek için herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yaptığına inanıyorum. Daveti,mize katılarak bizleri mutlu ettiniz. Teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıda söz alan meclis üyeleri ise böyle bir organizasoyn düzenleyerek kendilerini biraraya getiren Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a teşekkür ederek, kendilerine plaket vermesinden dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.Menderes ÖZAT