Başkan Tarhan: “Kendi işimizi kendimiz görüyoruz”

bilbord ve megabord (1)

Kadirli Belediyesi, kendi bünyesinde bulunan Makine İkmal Müdürlüğü’nde reklam ve duyuru için kullanılan billboard ve megabordları (Reklam ve Tanıtım tabelaları) yapıyor.

Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, belediye sınırları içerisindeki uygun yerlere dikilen billboard ve ışıklı megabordlarların Belediye Makine İkmal Müdürlüğünce yapıldığını söyledi.

Kadirli’nin hızla gelişen ve büyüyen yerleşim yerlerinden birisi olduğunu ifade eden Başkan Tarhan, “Göreve geldiğimiz günden bu yana Kadirli halkına en iyi hizmeti veriyoruz. Zarar eden değil kar eden belediyeyi ortaya çıkarıyoruz. İmkanlar ölçüsünde sürdürdüğümüz hizmetlerimiz arasında billboard ve megabord tabelaları da var.

Hizmette kullanılan kamyon, traktör, ve iş makinelerinin motor, diferansiyel, şanzuman, mazot pompası, alt takım, direksiyon sistemi, ön düzen, fren sistemi, hidrolik sistemi, debriyaj gibi aksamlarında meydana gelebilecek her türlü arıza da anında belediyemiz bünyesinde bulunan şantiye binamızda giderilebiliyor.

Kendi bünyemizde yaptığımız billboard ve megabordlarımızdan (Reklam ve tanıtım tabela işi) da belediyemize büyük gelir sağlıyoruz. Yüzde 70 masraftan kurtararak çok cüzi bir masrafla kendi işimizi kendimiz yapıyoruz. Araçlara ve billboardlara yapılan masraflarda müdürlüklerimizdeki çalışmalar sayesinde Kadirli halkına hizmet olarak dönüyor” dedi.

Menderes ÖZAT