Başkan Kara’dan Personeline Teşekkür

başkanAynı partiden üst üste ikinci kez Belediye Başkanı seçilerek bir ilki başaran Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, “30 Mart seçimleri gösteriyor ki Osmaniye için iyi işler yapmışız, iyi hizmetleri halkımıza sunmuşuz. Kazandığımız bu başarı bizlerle birlikte gece-gündüz demeden çalışan tüm personelimin başarısıdır. Bu başarıyı hep birlikte yakaladık” dedi.

30 Mart yerel seçimlerinin ardından tekrar Belediye Başkanlığı’na seçilen Kadir Kara, makamında çok yoğun bir şekilde gerçekleşen hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ederken, bir yandan da kendisini başarıya taşıyan personeli ile kahvaltıda bir araya geliyor. Başkan Kadir Kara, önce İtfaiye Müdürlüğü bahçesinde ardından ise Asfalt Şantiyesi’nde dış birimlerde çalışan belediye personeline kahvaltı verdi. Kahvaltıya belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de katıldı.

Tekrar seçilme başarısında belediye çalışanlarının da büyük emeğinin olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Kadir Kara, “Geçtiğimiz beş yıllık süreçte sizlerle birlikte Osmaniye’ye hizmet yolunda önemli faaliyetler gerçekleştirdik. Bu beş yıllık süreçte Osmaniyeli muhterem hemşehrilerimizin karşısına hep birlikte çıktık. Bu seçime giren sadece biz değil, hepimiz birlikte girdik. Osmaniye halkı hizmetlerinden dolayı sizlerle birlikte bizi tekrardan bu göreve layık gördü. Ben bu kahvaltı buluşmasının sizlerle bir araya gelebilmek, beş yıllık süre içerisinde hemşehrilerimize vermiş olduğunuz iyi niyetli, samimi, gayretli ve içten çalışmalarınızdan dolayı sizlere Osmaniyeli hemşehrilerimiz adına bir teşekkür buluşması olduğunu ifade etmek istiyorum” dedi.

“HEPİNİZİ ALINLARINIZDAN ÖPÜYORUM”

Şimdi önlerinde 5 yıllık yeni bir süreç olduğunu ifade eden Başkan Kara, “Bu süreçte de Cenab-ı Allah’ın izni ile hep birlikte, huzur içerisinde Osmaniyeli muhterem hemşehrilerimize aynı anlayışla, iyi niyet ve çabalarla bu hizmetleri yapmaya, yaptırmaya hep birlikte devam edecek, bu süreci de Allah’ın izniyle beraber sürdüreceğiz. Ben sizlerin geçmişte ortaya koyduğunuz samimi çabalar, gayretler ve faaliyetler için hepinize canı gönülden teşekkür ediyor ve alınlarınızdan öpüyorum” diye konuştu.

Ali Celal KAYMAK