Bakan Eroğlu, Osmaniye’de açılışa katılacak

Bakan Eroğlu, bugün Osmaniye’ye geliyor 1

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bugün Osmaniye’ye geliyor. AK Parti seçim bürosu açılışına katılacak olan Eroğlu’nun, Osmaniye’ye müjdeli haberlerle gelmesi bekleniyor.

AK Parti İl Başkanı Emir Hasan Arslantaş, Osmaniye’nin sorunlarını ve eksiklerini çok iyi bildiklerini ifade ederek, “Tecrübeli, çalışkan ve güvenilir bir adayla Osmaniye’mizin sorunlarını çözecek, bulunduğu konumdan ileriye götürecek projeler için gece gündüz çalışıyoruz. Bu konuda hükümetimizin bize olan desteği tamdır. Seçim büromuzun açılışı için Osmaniye’mize gelecek olan Orman ve Su İşleri Bakanımız sayın Veysel Eroğlu’ndan önemli yatırımların müjdesini vermesini bekliyoruz” dedi.

30 Mart seçimlerinin, ülke için olduğu gibi Osmaniye için de bir dönüm noktası olduğunu belirten Arslantaş, “Türkiye’de şehirlerin gelişmesi ve değişmesi anlamına gelen Ak belediyecilik ile artık Osmaniye’mizin de hak ettiği noktaya gelmesi gerekiyor. Biz teşkilat olarak hükümetimiz ve bakanlarımızla sürekli görüşme halindeyiz. Yerel yatırımlarla merkezi yatırımların birbiriyle bağlantılı olarak gerçekleşmesi, hizmet bütünlüğü ve hızlanması açısından önemlidir. Vatandaşlarımızın da bunun farkında olduğunu görmenin heyecanı ve sorumluluğu ile insanımıza ve şehrimize hizmet yollarını arıyoruz” diye konuştu.

AK Parti iktidarında cumhuriyet tarihinde görülmemiş yatırımların gerçekleştiğini ifade eden Arslantaş, “Belki kamuoyu tam farkında olmayabilir ama Osmaniye’miz de bu yatırımlardan nasibini almıştır. Yakın bir tarihte hükümetimiz tarafından Osmaniye’ye yapılan yatırımların açılışlarını yapmayı ve halkımızı bilgilendirmeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu.

Ali Celal KAYMAK